Kontakt
facebook  Polub nas na facebook-u
tkanina bawełniana, tkanina namiotowa, tkanina leżakowa, tkanina obuwiowa, tkanina przemysłowa Polski English Deutsch Česky

OFERTASZEROKIE MOŻLIWOŚCI

Tkaniny bawełniane, lniane, poliestrowe

Wyprodukujemy prawie każdą tkaninę
   

PRODUKUJEMY TKANINY SUROWE I WYKOŃCZONE:

w różnym układzie splotu i gęstości;

w szerokości 55-240 cm;

o masie powierzchniowej 70-900 g/m2;

z różnego surowca: bawełny, poliestru, lnu, juty, wiskozy, polipropylenu, akrylu, poliamidu, aramidu i z ich   mieszanek;

z możliwością wykończenia:

- chemicznego (bielenie, barwienie, drukowanie, apretowanie: przeciwbakteryjne, wodoszczelne, wodoodporne, przeciwgnilne, trudnopalne, antyelektrostatyczne, itp.);

- mechanicznego (gładzenie, drapanie, szmerglowanie, tamblowanie, wykurczenie itp.).
TKAMY TKANINY:

płaskie;

w formie rękawa;

w formie worka;

w różnych deseniach (pasy, kraty, kostki);

z przędzy surowej i wykończonej (stabilizowanej, bielonej, barwionej);

usługowo z powierzonego surowca.
TKANINY BREZENTOWEProdukujemy brezenty o bardzo wysokich wytrzymałościach na rozciąganie i rozdzieranie. Tkaniny te charakteryzują się dużą masą powierzchniową. Oferujemy brezenty z różnego surowca – surowe i wykończone. Możliwości ich wykończenia:

- wodoszczelne,
- hydrofobowe,
- przeciwgnilne,
- trudnopalne.

TKANINY NAMIOTOWEProdukujemy tkaniny z przeznaczeniem na różnego rodzaju namioty, zadaszenia, itp. Są to tkaniny bawełniane (tradycyjne) lub poliestrowe z wykończeniem wodoszczelnym.

TKANINY LEŻAKOWEProdukujemy tkaniny z przeznaczeniem na leżaki, krzesełka turystyczne i hamaki. Są to tkaniny bardzo wytrzymałe na rozciąganie. Oferujemy tkaniny kolorowo tkane, drukowane, barwione w różnorodnych wzorach.

TKANINY OBUWIOWEProdukujemy tkaniny z przeznaczeniem na obuwie, zarówno na wierzch buta, jak i do wnętrza. Są to tkaniny bawełniane w różnej masie powierzchniowej. Oferujemy tkaniny surowe, barwione, drukowane i kolorowotkane.

TKANINY NA TEKSTYLIA DOMOWEProdukujemy tkaniny z przeznaczeniem na tekstylia domowe. Są to tkaniny bawełniane na ściereczki, obrusy i pościel lub poliestrowe na obrusy. Oferowane tkaniny są w różnych kolorach, wzorach i deseniach.

TKANINY WSYPOWEProdukujemy tkaniny z przeznaczeniem na konfekcję wsypową. Oferowane tkaniny wsypowe są 100% bawełniane lub z domieszką poliestru w kolorach: róż, biały lub ecru. Gwarantujemy wysokie parametry na nieprzepuszczalność puchu i pierza przy zachowaniu odpowiedniej przepuszczalności powietrza.

TKANINY FILTRACYJNEProdukujemy tkaniny filtracyjne stosowane w przemysłowych procesach filtracji mokrej i suchej, w różnych dziedzinach przemysłu. Są to tkaniny poliestrowe, bawełniane, poliamidowe, polipropylenowe i ich mieszanki. Oferowane tkaniny posiadają odpowiednią przepuszczalność powietrza, która jest badana w naszym laboratorium.

TKANINY NA ODZIEŻ SPECJALISTYCZNĄProdukujemy tkaniny na odzież specjalistyczną z wykończeniem trudnopalnym, antyelektrostatycznym, kwaso-ługoochronnym, itp. Są to tkaniny o różnej masie powierzchniowej z różnego surowca: bawełny, akrylu oraz mieszanki bawełniano-poliestrowe.

TKANINY DEKORACYJNEOferujemy tkaniny z możliwością wykorzystania ich do różnego rodzaju dekoracji. Są to tkaniny bawełniane, lniane, jutowe, poliestrowe i ich mieszanki. Oferowane tkaniny są surowe, barwione, drukowane i kolorowo tkane.

TKANINY DLA PRZEMYSŁUProdukujemy tkaniny stosowane w różnych dziedzinach przemysłu jako surowiec podstawowy lub pomocniczy. Tkaniny mogą być produkowane według potrzeb klienta, z różnego surowca, o różnej masie powierzchniowej itp.

Domeną Z.T.T. „TECHNOTEX” S.A. jest produkcja tkanin specjalistycznych w szerokim asortymencie. Nasza oferta zaspokaja potrzeby nawet bardzo wymagającego klienta. Jesteśmy firmą elastyczną, zdającą sobie sprawę z konieczności ciągłego rozwoju, dlatego z łatwością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i stale poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty. Jesteśmy gotowi podejmować różnorakie wyzwania, nie boimy się ich, dlatego produkujemy również tkaniny spoza naszego asortymentu, na indywidualne zamówienie, według wytycznych klienta.

Naszym priorytetem jest spełnianie wymagań klientów oraz ścisłe przestrzeganie norm zawartych w przyznanych nam certyfikatach: ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. Dlatego produkowane przez nas tkaniny dostępne w rozmaitym układzie gramatury, szerokości, splotu i surowca to materiały najwyższej jakości, tkane precyzyjnie z wyselekcjonowanej przędzy dostarczanej przez sprawdzonych dostawców.

^