Kontakt
facebook  Polub nas na facebook-u
Jesteśmy największym w Polsce producentem tkaniny namiotowe, tkaniny leżakowe, tkaniny meblowe. Polski English Deutsch Česky

CERTYFIKATYNAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Certyfikat dla produkowanych tkaniny
Certyfikat tkaniny specjalistyczne
Certyfikat tkaniny techniczne

Certyfikaty uzyskane przez firmę Z.T.T. „TECHNOTEX” S.A. potwierdzają, że System Zarządzania Jakością spełnia wymagania ISO 9001:2015 i AQAP 2110:2016.

Wdrożony i utrzymywany przez Z.T.T. „TECHNOTEX” S.A. System Zarządzania Jakością gwarantuje naszym klientom, że otrzymują od nas produkt pozostający na niezmiennie wysokim poziomie. System ten, a tym samym nasze przedsiębiorstwo, ukierunkowany jest przede wszystkim na poznawanie i zrozumienie potrzeb klienta oraz spełnianie jego wymagań. Stale kontrolujemy skuteczność i wydajność procesów produkcyjnych oraz procedur organizacyjnych funkcjonujących w naszej firmie. Dzięki czemu możemy szybko i sprawnie reagować na wszelkie uchybienia, które mogłyby przynieść szkodę nam i naszym klientom.

Certyfikat ISO 9001:2015 stwierdza, iż Z.T.T. „TECHNOTEX” S.A. spełnia międzynarodowe normy dla systemów zarządzania jakością. Zobowiązuje nas do ciągłego monitorowania firmy, korygowania niedociągnięć, stałego doskonalenia procesów oraz do zaangażowania kierownictwa i zespołu pracowników w funkcjonowanie i rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Certyfikat AQAP 2110:2016 jest potwierdzeniem spełniania przez Z.T.T. „TECHNOTEX” S.A. wymagań NATO względem firm zaopatrujących siły zbrojne państw członkowskich. Rygorystyczna norma AQAP 2110 wymaga zapewnienia najwyższej jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji zaopatrzenia. Posiadany przez nas certyfikat AQAP jest gwarancją stałej i wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych tkanin.

^